Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Nieruchomości Zaborze - Oferty wynajmu nieruchomości

13 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

13 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

3 000 zł65 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z taraso-ogródkiem - Zaborze Oferuję do wynajęcia przestronne i w pełni umeblowane mieszkanie 3-pokojowe, położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł65 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł65 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! Do wynajęcia: komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z taraso-ogródkiem - Zaborze Oferuję do wynajęcia przestronne i w pełni umeblowane mieszkanie 3-pokojowe, położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

2 650 zł32 m² 82,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesną kawalerkę o powierzchni 32 m z wydzieloną strefą sypialnianą, zlokalizowaną przy ulicy Saskiej w krakowskim Płaszowie. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł40 m² 77,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Scyzoryk Nieruchomości prezentuje: na wynajem Apartament o wysokim standardzie przy ul. IX Wieków Kielc , w samym centrum Kielc. Apartament jest w pełni wykończony i wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł42 m² 90,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz przestronne studio o powierzchni 42 m2 w prestiżowej inwestycji "willa Emaus" przy ul. Emaus na Woli Justowskiej. Budynek I lokalizacja: willa Eamus to kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany Bojszowy

Bojszowy(Zaborze + 11 km)

3 250 zł120 m² 27,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 052 m²

| piętro domu na wynajem - bojszowy! Do wynajęcia piętro domu zlokalizowanego w Bojszowach. Na powierzchnię około 120 m 2 składają się przestronny salon z wyjściem na balkon, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro z garażem

Szczecin(Zaborze + 21 km)

46,79 zł/m²333 m² 15 581 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż

Na wynajem całe piętro w budynku biurowym z przeznaczeniem na dowolną działalność biurową! Lokale na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku. Toalety oraz pomieszczenie socjalne dostępna na.

Szczegóły ogłoszenia

14,57 zł/m²350 m² 5 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal o powierzchni całkowitej 350 mkw, położony na I piętrze w II piętrowym budynku w niewielkiej odległości od centrum Kielc. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²1 200 m² 66 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuję do wynajęcia nowoczesne powierzchnie usługowe w nowym budynku - Wzgórza Krzesławickie. Możliwy wynajem: 1200 m - całe 3. piętro 400 m - 2. piętro 400 m - 1. piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn ogrzewany

Trzebienice(Zaborze + 21 km)