Działka budowlana, ul. Czereśniowa
Czereśniowa, Zaborze, śląskie
- 129 370 zł
- 1 522 m²
- 85 zł/m²
Monika Połatyńsk...
Skontaktuj się
Działka budowlana, ul. Czereśniowa
Czereśniowa, Zaborze, śląskie
zaktualizowane:
16 maja 2026
Działka budowlana, ul. Czereśniowa
Zaktualizowane: 16 maja 2026
129 370 zł 1 522 m² 85 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 129 370 zł (85 zł/m²)
- Działka: budowlana, 1 522 m²
- dojazd drogą utwardzoną
- Źródło: biuro nieruchomości: REMAX POLSKA, zaktualizowane: 16.05.2026
- numer ogłoszenia: REMAX-5834/3123/OGS
Lokalizacja
- Adres: Czereśniowa, Zaborze, Chybie, cieszyński, śląskie
Opis nieruchomości
WOJCIECH SZYPUŁA
Agent prowadzący
Oferta dotyczy działki o numerze F nr 283/251 o wymiarach ok. 28X56
Powierzchnia działki ok 1522 m2
Cena 129 370 zł
Na sprzedaż 5 z 7 działek (2 zostały sprzedane) w pięknej okolicy w Zaborzu.
Kupujący nie płaci wynagrodzenia agencji nieruchomości
Działki znajdują się w spokojnej okolicy, wokół luźna zabudowa. (...)
694 486...
694 486 486