Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom, ul. Węgielnik

Węgielnik, Zaborze, małopolskie

  • 289 000 zł
  • 87 m²
  • 3 321,84 zł/m²

Zdjęcie

Joanna Krawacka

Skontaktuj się

Dom, ul. Węgielnik

Węgielnik, Zaborze, małopolskie

zaktualizowane:
19 maja 2026

289 000 zł

87 m²

3 321,84 zł/m²

Dom, ul. Węgielnik

Zaktualizowane: 19 maja 2026

289 000 zł 87 m² 3 321,84 zł/m²

Nie zwlekaj z kontaktem

bardzo wysokie zainteresowanie

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
2
Powierzchnia działki:
847 m²
Miejsce postojowe:
garaż wolnostojący
Rok budowy:
-

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

2

Powierzchnia działki:

847 m²

Miejsce postojowe:

garaż wolnostojący

Rok budowy:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mały dom na sprzedaż
  • Cena: 289 000 zł (3 321,84 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 87 m², 2 pokoje; stan: do remontu
  • Budynek: dom wolnostojący
  •   instalacje: do wymiany; okna: drewniane, stare
  • Działka: 847 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie całkowite
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica
  • Kuchnia: z oknem

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż mały dom z dużą działką - świetna lokalizacja! Zaborze ul. Węgielnik

Oferujemy na sprzedaż niewielki dom jednorodzinny o pow. użytkowej ok 87m 2 położony na działce o powierzchni 847 m². Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy, w otoczeniu domów jednorodzinnych, bardzo blisko centrum, a jednocześnie na uboczu, co zapewnia ciszę i komfort mieszkańcom.

Opis budynku:
Budynek składa się z: dwóch pokoi, jasnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju. (...)

Agent

Joanna Krawacka

600 032...

600 032 952

33 843 22 57

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Joanna Krawacka

600 032...

600 032 952

33 843 22 57

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość